Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Baskılı Kese - dnbk001

19,50 TL
27,00 TL
%28 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Tahmini Kargo Süresi 4 İş Gününde Kargo
Miktar Fiyat
+ 19,50 TL
+ 18,50 TL
+ 17,50 TL
+ 16,00 TL

Ürün üzerinde yazılmasını istediklerinizi metin alanına yazabilirsiniz. Baskı öncesinde onayınız için tasarımcılar size dönüş sağlıyor olacaklar, onayınız sonrasında siparişiniz baskıya alınacaktır.

- +
Ürün Açıklaması

Kişiye Özel Tasarım İsme Özel Baskılı Hediye Kesesi

 

11x15 cm çift taraf ip büzgülü amerikan bezi kumaş hediyelik kesesi

Ham bez kese boyutunu yukarıdaki seçeneklerden 11x15 cm , 15x20 cm veya 20x25cm olarak seçebilirsiniz. Görünen fiyat 11x15 cm baskılı bez kese içindir, Diğer boyutları seçtiğinizde eklenecek ek ücret belirtilmektedir.

Sipariş adedinize göre indirimler olmaktadır. Yukarıdaki tabloda 11x15cm kese için adet fiyat baremlerini görebilirsiniz. Farklı boyut kese seçiminiz için ise kese boyutu yanında yazan ek ücret adet fiyatlarına eklenmektedir. İstediğiniz adette, istediğiniz boyut keseyi seçip sepete eklediğinizde indirimli toplam fiyatı görebilir ve baskılı kese siparişinizi oluşturabilirsiniz.

İsme Özel Baskılı Keselere tek taraf baskı yapılmaktadır. İsimler , tarih ve yazı vb detayları yukarıdaki metin kutularına yazarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Minimum baskılı kese sipariş adedi : 10 adettir.

Baskılı Kese Sipariş

Siparişiniz sonrasında üretim sırası siparişinize geldiğinde tasarımcılarımız baskılı kese sipariş baskı onayınız için size dönüş sağlayacaklar. Baskılı kese tasarımı son halini görüp onay verdikten sonra baskılı kese üretimi yapılmaktadır.

Sitemizdeki diğer ürünlerin modellerinden de baskılı kese üretimi yapılabilir. Örneğin beğendiğiniz bir pano tasarımı var ama aynı model baskılı kese sitede bulunmuyor. Bu durumda istediğiniz model panodan ve herhangi bir baskılı kese modelinden sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişiniz sonrasında bize 0553 910 93 23 den ulaşabilirsiniz, whatsapp üzerinden siparişinizde kesenin pano ile aynı model baskı ile üretilmesini istediğinizi iletebilirsiniz. Bu şekilde siparişinize not düşülür, tasarımcılar baskılı kese tasarımını da panonuz ile aynı model hazırlayıp onayınız için size gönderirler. Aynısı taş magnet veya peçete modelleri içinde geçerlidir. O modellerden biri ile aynı baskı keseye de yapılabilir.