Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Düğün Nişan Hediyeliği Taş Magnet - dnts058

12,50 TL
15,00 TL
%17 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Tahmini Kargo Süresi 5-7 İş Günü

Ürün üzerinde yazılmasını istediklerinizi metin alanına yazabilirsiniz. Baskı öncesinde onayınız için tasarımcılar size dönüş sağlıyor olacaklar, onayınız sonrasında siparişiniz baskıya alınacaktır.

- +
Ürün Açıklaması

Kişiye Özel Baskılı Doğal Taş Magnet Nikah Şekeri , Söz Nişan Düğün Hediyeliği

 

Taş magnet boyutları : 5x8 cm'dir.

Taş magnet kalınlığı 1 cmdir.

Minimum taş magnet sipariş adedi : 20 adettir.

 

Limra taşıdır. Arkası tamamen magnet kaplıdır. Buzdolabı vb yerlerde asılı durabilir.

 

Görünen fiyat 1 ad baskılı taş magnet fiyatıdır.  Kendiniz kutulama süsleme yapacaksanız "sadece taş magnet" seçeneğini seçebilirsiniz.

Kutulu veya poşetli olarak seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Ürünler seçiminize göre tek tek kutulanarak veya tek tek şeffaf poşetler içinde gönderilebilir. Seçim kısmında belirtilen adet ek ücretleri ürün fiyatına eklenerek sepette indirimler düşülerek toplam tutar otomatik olarak hesaplanmaktadır.

100 adet ve üzeri taş magnet siparişlerinizde indirimler olmaktadır.  Kutulu veya poşetli olarak seçerek sipariş oluşturabilirsiniz, seçimize göre ek ödeme sepette otomatik hesaplanarak ürün bedeline eklenmektedir.

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişiniz tasarım sırasına alınmaktadır.( Havale seçeneği ile sipariş verdiyseniz ödemeniz sonrasında siparişiniz işleme alınmaktadır, 3 iş gününde ödemesi gelmeyen siparişler iptal edilir) Baskı öncesinde tasarım ekibimiz onayınız için size son görseli gönderiyor. Onayınız ile taş magnet üretimi yapılıyor.