Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Pembe Gri Konsept Karşılama Panosu

325,00 TL
500,00 TL
%35 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Tahmini Kargo Süresi 3 İş Gününde Kargo

Ürün üzerinde yazılmasını istediklerinizi metin alanına yazabilirsiniz. Baskı öncesinde onayınız için tasarımcılar size dönüş sağlıyor olacaklar, onayınız sonrasında siparişiniz baskıya alınacaktır.

- +
Ürün Açıklaması

Kişiye Özel Üretim Pembe Gri Konsept Düğün Nişan Karşılama Panosu

 

Karşılama Panosu boyutunu yukarıdan seçebilirsiniz. ilk görünen fiyat 50x70cm içindir. diğer seçimlerinize fiyat farkı eklenecektir.

 

Karşılama Panosu , 5mm fotoblok malzemeden üretilmektedir.

 

Karşılama panosu üzerinde yazacak isim , tarih ve hoşgeldiniz vb yazıları yukarıdaki metin kutularına yazarak sipariş oluşturabilirsiniz. Örneğin tarih yazmasını istemiyorsanız o bölümü boş bırakabilirsiniz. Diğer yazılar için tüm bölümleri doldurunuz.

 

Karşılama Panosu Sipariş Süreci

 

Siparişiniz sonrasında sipariş oluştururken yazdığınız telefon numarasına whatsapp üzerinden baskı önizlemesini size gönderiyor , onayınızı alıyoruz. Yazıları vs kontrolünüz ve onayınız sonrasında ürünlerin üretimi yapılıyor.

Karşılama panoları arkasında karton ayağı ile birlikte gönderilir. Kendisi yerde durabilmektedir. Arkasındaki ayağı düz şekilde gönderiliyor size, kullanacağınız zaman fotoğraftaki şekilde katlayarak kullanabilirsiniz.

Şövale üzerinde kullanıma uygundur. Arkasındaki karton ayak katlanarak düz şekilde panonun arkasında durmaktadır. Şövale üzerinde kullanmak İsterseniz sitemizden ek olarak şövale satın alabilirsiniz.

 

Söz , Nişan , Düğün gibi tüm organizasyonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz konseptinize uygun model seçeneklerini karşılama panosu kategorisinde bulabilirsiniz. Evde nişan organizasyonlarınız için size özel üretim ayaklı panolar ile nişan organizasyonunuzda fark yaratın. Düğün girişleri için kendi yerde durabilen ayaklı panolar ile misafirlerinizi karşılayın. Hoşgeldiniz panoları sipariş üzerine sizin için üretilmektedir. Özel kolileri ile sağlam bir şekilde size kargolanmaktadır.

Yorumlar
Yorum Yap