Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Kraft Kutuda Türk Kahveli Çakıl Taşı Çikolatalı Nikah Şekeri mikhck004

19,00 TL
26,25 TL
%28 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Tahmini Kargo Süresi 4 İş Gününde Kargo
Miktar Fiyat
+ 19,00 TL
+ 18,50 TL
+ 18,00 TL
+ 17,00 TL

Ürün üzerinde yazılmasını istediklerinizi metin alanına yazabilirsiniz. Baskı öncesinde onayınız için tasarımcılar size dönüş sağlıyor olacaklar, onayınız sonrasında siparişiniz baskıya alınacaktır.

- +
Ürün Açıklaması

Asetat Kapaklı Kraft Kutuda Türk Kahveli Çakıl Taşı Çikolatalı Nikah Şekeri

 

8x8x3 cm asetat kapaklı kraft  kutu içerisinde taze Mehmet Efendi markalı tek içimlik Türk Kahve ve 25 cc mantar tıpalı şişe içerisinde taze çakıl taşı çikolata doldurulmuş olarak hazırlanmaktadır.

Üzerine isminize özel hazırlanan etiket takılarak görseldeki gibi hazır şekilde gönderilmektedir.

Etiket üzerinde yazmasını istediğiniz bilgileri yukarıdaki alanlardan doldurarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yazı olmasını istemediğiniz alanları boş bırakabilirsiniz. Örneğin ; tarih yazmasını istemiyorsanız, tarih yazılı metin kutusunu boş bırakabilirsiniz.

Baskı öncesinde tasarımcılarımız , ödeme sayfasında yazacağınız telefon numaranıza whatsapp üzerinden etiket görselini gönderecekler, yazılarda bir hata olmaması için, onayınız sonrasında türk kahveli çakıl taşı çikolatalı nikah şekeri üretimi yapılacaktır.

 

Minimum türk kahveli çikolatalı nikah şekeri sipariş adedi 20 adettir.

Farklı organizasyonlarınız, firma promosyonlarınız vb için size özel tasarımlar ile de bu ürünümüzü üretebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tek İçimlik Türk Kahveli Çakıl Taşı Çikolatalı Kutulu Hediyelik Nikah Şekeri