Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Küçük Prens Temalı Taş Magnet Hediyelik

9,75 TL
14,70 TL
%34 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Renk
- +
Ürün Açıklaması

Küçük Prens Temalı Taş Magnet Hediyelik - İsme Özel Baskılı Doğal Taş Magnet

Tüm organizasyonlarınız için istediğiniz yazı ile üretilebilmektedir. Doğum günü hediyeliği , bebek doğum hediyesi , mevlid hediyesi vb olarak hazırlanabilir. Yukarıda bölümlerden istediğiniz yazı vb bilgileri girerek taş magnet sipariş oluşturabilirsiniz.

Taş magnet boyutları : 5x5 cm'dir. 1 cm kalınlığındadır.

Minimum taş magnet sipariş adedi : 20 adettir.

Limra taşıdır. Arkası tamamen magnet kaplıdır. Buzdolabı vb yerlerde asılı durabilir.

Görünen fiyat 1 ad baskılı taş magnet fiyatıdır. Diğer seçimlerden birini seçmediğinizde Kutulanmadan veya poşetlenmeden gönderilir. Kendiniz kutulama süsleme yapacaksanız "sadece taş magnet" seçeneğini seçebilirsiniz.

Kutulu veya poşetli olarak seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Ürünler seçiminize göre tek tek kutulanarak veya tek tek şeffaf poşetler içinde gönderilebilir. Seçim kısmında belirtilen adet ek ücretleri ürün fiyatına eklenerek toplam tutar otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Görünen taş magnet fiyatı "sadece taş magnet" için fiyatıdır. Kutulu veya poşetli olarak seçerek sipariş oluşturabilirsiniz, seçimize göre ek ödeme sepette otomatik hesaplanarak ürün bedeline eklenmektedir.

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişiniz tasarım sırasına alınmaktadır.( Havale seçeneği ile sipariş verdiyseniz ödemeniz sonrasında siparişiniz işleme alınmaktadır, 3 iş gününde ödemesi gelmeyen siparişler iptal edilir) Baskı öncesinde tasarım ekibimiz onayınız için size son görseli gönderiyor. Onayınız ile taş magnet üretimi yapılıyor.


[row style="divided"]

[col span="1/2" ]

Tek Tek Kutulu Ürün Seçeneği İçin Örnek Ürün Fotoğrafı

[divider]  width=

Taş magnetler altı kraft üstü şeffaf astetat kutular içerisine konuluyor. Kutu içinde taşın altı rafya ile dolduruluyor. Kutu üzerine konseptiniz ile hazırlanan kart saman ip ile bağlanıyor. Ürünü kutulu olarak istiyorsanız yukarıdan tek tek kutulu seçeneğini seçerek sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

[/col] [col span="1/2" ]

Tek Tek Poşetli Ürün Seçeneği İçin Örnek Ürün Fotoğrafı

[divider]  width=

Taş magnet ürünü doğal bir taş (limra) olduğu için toz yapabiliyor. Özel günlerinizde taş magnet hediyeliği masa üzerine vs koyduğunuzda toz olmaması için tek tek poşetleyerek gönderim yapabiliyoruz. Fotoğraflardaki görseller sadece örnek olması açısından paylaşılmaktadır. Sizin seçtiğiniz ürün görseli baskısı yapılacaktır. Poşetli olarak isterseniz yukarıdan tek tek poşetli seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

[/col]

[/row]