Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Safari Konsept Doğum Günü Kürdan Süsü

0,85 TL
1,30 TL
%35 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Renk
- +
Ürün Açıklaması

Safari Konsept Doğum Günü Partisi İsme Özel Kürdan Süsü

Safari konsept masa süslemesi kürdan süsü için istediğiniz kart boyutunu yukarıdan seçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

İsimli safari konsept kürdan süsü için minimum sipariş adedi 10 adettir.

Safari konsept kürdan süsü siparişiniz ile size özel olarak üretilmektedir. Kürdana takılmış şekilde, size kullanımınıza hazır durumda gönderilmektedir.

Safari konsept doğum günü partisi kürdan süsü üzerinde yazacak yazıyı da yukarıdaki alana yazabilirsiniz. Üretim öncesinde siparişinizdeki ürünlerin son taslağı tarafınıza whatsapp üzerinden gönderilip onayınız alınmaktadır. Bu şekilde yazılarda herhangi bir hata olmasının önüne geçilmektedir.

Kürdan süsü kartı boyutu seçiminize göre ürün fiyatı değişmektedir. Kürdan süsü boyutu seçimi yaptığınızda eklenecek fark tutarı belirtilmektedir. Bu şekilde size en uygun boyutlu safari konsept kürdan süsü masa süslemesi siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Safari konsept doğum günü partileriniz, 1 yaş doğum günü kutlamalarınız için doğum günü masalarınızı size özel üretim safari konsept ürünler ile süsleyin . Çocuklarınıza eğlenceli anılar, fotoğraflar biriktirin. Kendi doğum günü organizasyonunuz bu şekilde kendiniz hazırlamış olursunuz. Hem daha az maliyetli hem de kendi zevkinize göre herşeyi kendiniz hazırlamış olmanın keyfini yaşarsınız.