Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Kolonya Hediyelik Mavi Beyaz Çiçekli Konsept dnkl009

23,00 TL
36,00 TL
%36 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Tahmini Kargo Süresi 5-7 İş Günü

Ürün üzerinde yazılmasını istediklerinizi metin alanına yazabilirsiniz. Baskı öncesinde onayınız için tasarımcılar size dönüş sağlıyor olacaklar, onayınız sonrasında siparişiniz baskıya alınacaktır.

- +
Ürün Açıklaması

Kolonya Şişesi Düğün Nişan Söz Hediyeliği İsme Özel Üretim Kolonya Hediyelik

 

Kolonya Hediyelik Şişelerimiz 50 cc dir. %80 Alkol Dereceli 1.Sınıf Limon Kolonyası Kullanılmaktadır.

 

Şişe Seçiminiz ve Kraft Poşet Seçiminize Göre Adet Fiyatları Değişmektedir. Seçim Yaptığınız Eklenecek / Düşecek Tutar Yazmaktadır. Toplam net tutar görmek için seçiminizi yaparak istediğiniz adedi belirtip sepete eklediğinizde toplam tutarı görebilirsiniz.

 

Dilerseniz sadece kolonya dolu şişe olarak satın alabilirsiniz, dilerseniz kolonya hediyelik dağıtımında kullanmak için kolonya şişesi üzerindeki etiketin aynısını üzerine yapıştırdığımız kraft poşet ile birlikte kolonya şişesi hediyelik satın alabilirsiniz. Yukarıdaki bölümden tercihinizi yaparak kolonya hediyelik siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Minimum kolonya şişesi hediyelik sipariş adedi : 20 adettir.

Hediyelik kolonya şişesi için plastik veya cam şişe olarak seçim yapabilirsiniz. Cam şişe kolonya tercih ettiğinizde gold veya beyaz kapak olarak kolonya şişesi kapağı rengi seçimi de yapabilmektesiniz. Tüm seçeneklerin örnek resimlerini yukarıda ürün resimleri içinde bulabilirsiniz.