Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Fotoğraflı Doğum Günü Künye Bilgi Panosu - Aslan Konsept

90,00 TL
135,00 TL
%33 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Renk
- +
Ürün Açıklaması

Doğum Günü Künye Panosu Fotoğraflı - Aslan Konsept

Doğum Günü Künye Bilgi Panosu Ürün boyutunu yukarıdan seçebilirsiniz. İlk Görünen fiyat 30x45cm boyutlu ürün içindir. Seçtiğiniz boyuta göre ek ücret seçim yaptığınızda belirecektir.

30x45 cm boy masa üzeri kullanım için uygundur. Yerde kullanım için 50x70 veya 70x100cm boyutları tercih etmeniz önerilir.

İstediğiniz boyutu seçtikten sonra sepete ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Yukarıdaki listede farklı boyut seçeneklerini görebilirsiniz , istediğiniz boyutu seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Fiyatlar seçtiğiniz boyuta göre değişmektedir.

Doğum Günü Künye Panosu , 5mm fotoblok malzemeye baskı yapılarak üretilmektedir. Arkasında karton ayağı ile birlikte gönderilir. Kendi başına durabilmektedir.

Doğum Günü Künye Bilgi Panosu üzerinde yazacak isim , tarih ve hoşgeldiniz vb yazıları yukarıdaki metin kutularına yazarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Siparişiniz sonrasında sipariş oluştururken yazdığınız telefon numarasına whatsapp üzerinden baskı önizlemesini size gönderiyor , onayınızı alıyoruz. Yazıları vs kontrolünüz ve onayınız sonrasında ürünlerin üretimi yapılıyor.

Size özel üretim Doğum Günü Künye Bilgi Panosu ile 1 Yaş Doğum Günü Partisi organizasyonlarınızı süsleyin, doğum günü künye panosu siparişiniz üzerine size özel olarak üretilmektedir. Doğum günü parti masası süslemek için ideal bir üründür.