Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Kavanoz Nikah Şekeri - Nişan Hediyesi dnkv014

19,00 TL
28,50 TL
%33 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Renk
- +
Ürün Açıklaması

Kavanoz Hediyelik Nikah Şekeri - Kına , Nişan Düğün Hediyeliği Cam Kavanoz

40cc lik cam kavanoz içinde kahve çekirdekleri veya badem şekerleri seçeneği ile size özel üretim kavanoz nikah şekeri, kavanoz nişan hediyesi

Cam kavanoz hediyelik çapı : 4,4 cm yüksekliği 5 cmdir.

Görseldeki şekilde isme özel kartı ve süslemesi yapılmış , içi doldurulmuş , kullanımınıza hazır olarak gönderilmektedir. Siz sadece bilgilerinizi yazın gerisini bize bırakın. Diğer firmalar gibi süsleri , kartları ayrı ayrı gönderip , siz süsleyin demiyoruz. Kavanoz hediyelik ürünümüzü özel günlerinizde misafirlerinize dağıtmaya hazır şekilde gönderiyoruz.

Kart üzerinde yazmasını istediğiniz isimler, yazı ve tarih gibi bilgileri yukarıdaki metin kutularına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kavanoz nişan düğün hediyesi içerisinde yer almasını istediğiniz ürünü de yukarıda seçeneklerden seçim yaparak kavanoz nikah şekeri siparişi oluşturabilirsiniz.

Kavanoz nişan hediyesi sipariş için minimum adet : 10 adettir. Bu adedin altında üretim yapılmamaktadır.

Siparişiniz ile kavanoz nikah şekeri özenle hazırlanıp , paketlenir. Kargoda kavanoz hediyelik ürünümüze bir zarar gelmeden size ulaşması için güzelce dizilir, koruyuculara sarılır ve paketlenir.

Üretici firma olduğumuz, baskı, süsleme vb tüm işlemleri kendi bünyemizde kendi makinalarımız ile yaptığımız için fiyatlarımız her zaman uygun olmaktadır.