Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Lavanta Kesesi dnlk001

30,00 TL
40,00 TL
%25 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Tahmini Kargo Süresi 5-7 İş Günü
Miktar Fiyat
+ 30,00 TL
+ 28,00 TL
+ 27,00 TL
+ 25,00 TL

Ürün üzerinde yazılmasını istediklerinizi metin alanına yazabilirsiniz. Baskı öncesinde onayınız için tasarımcılar size dönüş sağlıyor olacaklar, onayınız sonrasında siparişiniz baskıya alınacaktır.

- +
Ürün Açıklaması

Kişiye Özel Baskılı Lavanta Kesesi Nikah Şekeri , Düğün Nişan Hediyeliği

 

Lavanta kesesi boyutu :11x15 cm

İçi tamamen kuru lavanta ile doldurulmaktadır. Lavanta Kesesi içine Elyaf vs karıştırmıyoruz.

Uzun süre mis gibi lavanta kokusunu korumaktadır.

 Ürün üzerinde yazılmasını istediğiniz bilgileri yukarıda metin alanına yazabilir ve istediğiniz kurdele rengini seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Lavanta kesesi üzerine isminize özel baskı yapılarak hazırlanmaktadır. Ağız kısmı konseptinize uygun kurdele bağlanarak süslenmektedir.

 

Minimum lavanta kesesi sipariş adedi 20 adettir.

 

Lavanta keselerini sitemizdeki farklı ürünlerde gördüğünüz konseptler ile hazırlayabiliriz. Örneğin ; beğendiğiniz bir peçete modeli veya karşılama panosu modeli mevcut , aynı tasarım ile lavanta kesesi de istiyorsunuz, tabii ki bunu yapabiliriz. Sitedeki herhangi bir lavanta kesesini sepetinize ekleyerek sipariş oluşturabilir, siparişiniz sonrasında bizimle iletişime geçerek diğer ürünleriniz ile aynı konsept olarak üretilmesini istediğinizi iletmeniz yeterlidir.

Lavanta keseleri üretimi ortalama 5-7 gün sürmektedir. Lavanta kesesi modellerini söz , nişan , düğün hatırası olarak kullanabilirsiniz. Toptan lavanta kesesi siparişlerinizde indirimler olmaktadır . Lavanta kesesi toptan fiyatlarını yukarıda görebilirsiniz. Adede göre indirimler olmaktadır.