Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Minie Mouse Konsept Fotoğraflı Pano

90,00 TL
135,00 TL
%33 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Renk
- +
Ürün Açıklaması

Kişiye Özel Fotoğraflı Minie Mouse Konsept Doğum Günü Karşılama Panosu

Minie Mouse Konsept Hoşgeldiniz Panosu Ürün boyutunu yukarıdan seçebilirsiniz. İlk Görünen fiyat 35x50cm boyutlu ürün içindir. Seçtiğiniz boyuta göre ek ücret seçim yaptığınızda belirecektir.

35x50cm boy masa üzeri kullanım için uygundur. Yerde kullanım için 50x70 veya 70x100cm boyutları tercih etmeniz önerilir.

Minie Mouse Konsept Karşılama Panosu , 5mm fotoblok malzemeden üretilmektedir.

Karşılama panosu üzerinde yazacak isim , tarih ve hoşgeldiniz vb yazıları yukarıdaki metin kutularına yazarak sipariş oluşturabilirsiniz. Örneğin tarih yazmasını istemiyorsanız o bölümü boş bırakabilirsiniz. Diğer yazılar için tüm bölümleri doldurunuz.

Siparişiniz sonrasında sipariş oluştururken yazdığınız telefon numarasına whatsapp üzerinden baskı önizlemesini size gönderiyor , onayınızı alıyoruz. Yazıları vs kontrolünüz ve onayınız sonrasında ürünlerin üretimi yapılıyor.

Karşılama panoları arkasında karton ayağı ile birlikte gönderilir. Kendisi yerde durabilmektedir. Arkasındaki ayağı düz şekilde gönderiliyor size, kullanacağınız zaman fotoğraftaki şekilde katlayarak kullanabilirsiniz.

Ayaklı Pano

Şövale üzerinde kullanıma uygundur. Arkasındaki karton ayak katlanarak düz şekilde panonun arkasında durmaktadır. Şövale üzerinde kullanmak İsterseniz sitemizden ek olarak şövale satın alabilirsiniz.

Size özel üretim Minie Mouse Konsept Hoşgeldiniz Panosu ile Doğum Günü organizasyonlarınızı süsleyin, minie mouse konsepti resimli hoşgeldiniz panosu siparişiniz üzerine size özel olarak üretilmektedir. Çocuklarınızın yaş günü partilerini süslemek için ideal bir üründür. Kalın pano olarak üretilmektedir. Arkasındaki karton ayağı sayesinde kendi yerde durabilmektedir.