Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Nişan Masası Arka Fon Afişi - dnaf005

120,00 TL
180,00 TL
%33 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Tahmini Kargo Süresi 4 İş Gününde Kargo

Ürün üzerinde yazılmasını istediklerinizi metin alanına yazabilirsiniz. Baskı öncesinde onayınız için tasarımcılar size dönüş sağlıyor olacaklar, onayınız sonrasında siparişiniz baskıya alınacaktır.

- +
Ürün Açıklaması

Kişiye Özel Nişan Masası Arka Fon Afişi

 

Nişan Afişi Ürün boyutunu yukarıdan seçebilirsiniz. İlk Görünen fiyat 50x70cm boyutlu ürün içindir. Seçtiğiniz boyuta göre ek ücret seçim yaptığınızda belirecektir.

İstediğiniz boyutu seçtikten sonra sepete ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. İster Söz Törenleriniz ister Nişan Törenleriniz için Kullanabilirsiniz. Masa Arkasında Duvara, Perdeye veya Metal Ayaklara rahatlıkla asabilirsiniz.

Yukarıdaki listede farklı boyut seçeneklerini görebilirsiniz , istediğiniz boyutu seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Fiyatlar seçtiğiniz boyuta göre değişmektedir.

Nişan Masası Arka Fon Afişi , 1.Kalite baskı ile parlak afiş kağıdından üretilmektedir.

Nişan masası afişi üzerinde yazacak isim , tarih ve hoşgeldiniz vb yazıları yukarıdaki metin kutularına yazarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Siparişiniz sonrasında sipariş oluştururken yazdığınız telefon numarasına whatsapp üzerinden baskı önizlemesini size gönderiyor , onayınızı alıyoruz. Yazıları vs kontrolünüz ve onayınız sonrasında ürünlerin üretimi yapılıyor.

Söz Nişan masası afişleri köşelerinde çift taraflı bantlar ile gönderilmektedir, duvar vb yerlere çift taraflı bantlar yardımı ile gergin şekilde asabilirsiniz.

Size özel üretim Nişan Masası Duvar Afişi ile Nişan organizasyonlarınızı süsleyin, nişan masası afişi siparişiniz üzerine size özel olarak üretilmektedir. Nişan masası süslemek için ideal bir üründür.