Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Sıkça Sorulan Sorular

En çok aldığımız soruların başında gelen meşhur soru :)

Atölyemizde tüm siparişlerinizi sizler için hızlıca üretip gönderim sağlamaya çalışıyoruz. Ancak özellikle yoğun dönemlerde aşırı yığılmadan dolayı ürünlerin hazırlık süreleri uzayabilmektedir. 

Her ürün için hazırlık süresi değişmektedir, ürün sayfalarında ürünler için tahmini kargoya teslim sürelerini görebilirsiniz. Bu süreler ürünlerin size teslim olma süresi değil, ürünlerin hazırlanıp kargoya verilme süreleridir. Bu sürelerin üzerine bulunduğunuz il / ilçeye göre seçeceğiniz kargo firmasının teslimat süresini de hesaba katmanız gerekmektedir. Biz siparişlerinizi İstanbul'dan kargoya vermekteyiz. Sipariş verirken ödeme sayfalarında kargo firması seçeneklerinden size uygun olan , bölgenizde daha az problem yaşadığınız kargo firmasını seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişiniz hazırlık süreci tamamlanıp kargoya verildiğinde size kargo takip numarası bilgileri sms ve mail olarak gelecektir. Sonrasında lütfen kargonuzun takibini yapınız, kargo durumu ile alakalı kargo firması ile görüşerek net bilgi alabilirsiniz.

İstanbul içi motorlu kurye teslimat seçeneğimiz İstanbul'da bulunan ve acil siparişlere ihtiyaç duyan müşterilerimiz için bir avantajdır. Siparişiniz hazır olduğunda kurye firması siparişinizi teslim alır ve aynı gün içinde adresinize ulaştırır. Kargo firmasının 1-2 gün olan teslim süresini beklememiş olursunuz bu sayede.

Acil siparişleriniz ve sorularınız için 0553 910 93 23 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.