Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Minie Mouse Konsept Doğum Günü Masası Arka Fon Afişi

75,00 TL
112,50 TL
%33 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Renk
- +
Ürün Açıklaması

Minie Mouse Konsept Doğum Günü Masası Arka Fon Afişi

Şuan oluşturacağınız sipariş ile bu ürünün en geç kargoya verilme tarihi : [wcst_show_estimated_date]

Minie Mouse Konsept Parti Afişi Ürün boyutunu yukarıdan seçebilirsiniz. İlk Görünen fiyat 50x70cm boyutlu ürün içindir. Seçtiğiniz boyuta göre ek ücret seçim yaptığınızda belirecektir.

İstediğiniz boyutu seçtikten sonra sepete ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Masa Arkasında Duvara, Perdeye veya Metal Ayaklara rahatlıkla asabilirsiniz.

Yukarıdaki listede farklı boyut seçeneklerini görebilirsiniz , istediğiniz boyutu seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Fiyatlar seçtiğiniz boyuta göre değişmektedir.

Doğum Günü Masası Arka Fon Afişi , 1.Kalite baskı ile parlak afiş kağıdından üretilmektedir.

Doğum Günü Masası Arka Fon Afişi üzerinde yazacak isim , tarih ve hoşgeldiniz vb yazıları yukarıdaki metin kutularına yazarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Siparişiniz sonrasında sipariş oluştururken yazdığınız telefon numarasına whatsapp üzerinden baskı önizlemesini size gönderiyor , onayınızı alıyoruz. Yazıları vs kontrolünüz ve onayınız sonrasında ürünlerin üretimi yapılıyor.

Doğum Günü masası afişleri köşelerinde çift taraflı bantlar ile gönderilmektedir, duvar vb yerlere çift taraflı bantlar yardımı ile gergin şekilde asabilirsiniz.

Size özel üretim Doğum Günü Masası Duvar Afişi ile 1 Yaş Doğum Günü Partisi organizasyonlarınızı süsleyin, doğum günü parti masası afişi siparişiniz üzerine size özel olarak üretilmektedir. Doğum günü parti masası süslemek için ideal bir üründür.