Çağrı Merkezi: 0 553 910 93 23

Minie Mouse Konsept Lavanta Kesesi Hediyelik

24,00 TL
36,00 TL
%33 İNDİRİM
Marka Atölye Mi
Renk
- +
Ürün Açıklaması

Kişiye Özel Baskılı Minie Mouse Konsept Lavanta Kesesi Hediyelik

Şuan oluşturacağınız sipariş ile bu ürünün en geç kargoya verilme tarihi : [wcst_show_estimated_date]

Kumaş kese boyutu :10x15 cm

İçi tamamen kuru lavanta ile doldurulmaktadır. Uzun süre mis gibi lavanta kokusunu korumaktadır. Kese üzerine isminize özel baskı yapılarak hazırlanmaktadır. Ağız kısmı konseptinize uygun kurdele bağlanarak süslenmektedir.

Minimum lavanta kesesi sipariş adedi 20 adettir.

Lavanta keselerini sitemizdeki farklı ürünlerde gördüğünüz konseptler ile hazırlayabiliriz. Örneğin ; beğendiğiniz bir peçete modeli veya karşılama panosu modeli mevcut , aynı tasarım ile lavanta kesesi de istiyorsunuz, tabii ki bunu yapabiliriz. Sitedeki herhangi bir lavanta kesesini sepetinize ekleyerek sipariş oluşturabilir, siparişiniz sonrasında bizimle iletişime geçerek diğer ürünleriniz ile aynı konsept olarak üretilmesini istediğinizi iletmeniz yeterlidir.

İsim baskılı lavanta kesesi hediyelikler misafirleriniz için kalıcı ve kullanışlı bir doğum günü hediyeliği fikiri olmaktadır. Doğum günü organizasyonunuza gelenlere hediye dağıtmak için isim baskılı lavanta keseleri tam aradığınız doğum günü hediyeliği. Yüksek adetli lavanta kesesi siparişlerinizde indirimler olmaktadır . Lavanta kesesi toptan fiyatlarını yukarıda görebilirsiniz. Sipariş adedine göre indirimler olmaktadır.